"Kulturalny Święty Mikołaj"

mini Mikolaj konMoi Drodzy, oto kolejne sukcesy naszych uczniów: Nasi uczniowie zajęli najwyższe miejsca w Konkursie "Kulturalny Święty Mikołaj" organizowanym przez Departament Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego. Laureatką konkursu została uczennica naszej szkoły: Weronika Kurek - uczennica kl. 6B I miejsce w konkursie - praca pt.: Wiatrak holenderski w Krasocinie.

Nagroda jaką uzyskała uczennica: plecak, piłka do siatkówki, zdobione wydanie „Zamki i Klasztory w legendach i baśniach polskich”, bidon, słuchawki, torba. NAGRODY I STOPNIA: Martyna Sałapa - uczennica kl. 6a praca, pt.: "Ratusz w Sandomierzu" Bartosz Kwapisz - uczeń kl. 5a praca pt.: Brama Opatowska Nagroda jaką uzyskali uczniowie to: "Skarby Ziemi Świętokrzyskiej" - wydanie specjalne, słuchawki, "Świętokrzyskie Pomniki Historii - Pan Szpachelka i podróż przez sześć żywiołów".

  • Bartek
  • Sandomierz

                                                                       Lidia Szeląg