„Każde dziecko duże małe, lubi bale w karnawale”

bal mKarnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. W dniu 28 stycznia przedszkolaki uczestniczyły w wyjątkowym wydarzeniu, jakim jest Bal Karnawałowy.balK-m

Tego dnia już od rana w oddziałach przedszkolnych Motylków i Krasnoludków pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, wróżki, księżniczki, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, strażaków, Spider-Mana, Batmana…. Przedszkolaki z ochota bawiły się w rytm piosenek zespołu Spolo Loko: „Pan Samochodzik”, „Kubeczek”, „A Ram Sam Sam”, „Ciu ciu ła”, „Ciała Kształt”, „Tańce Połamańce”.Uczestniczyły w pokazie mody znanych postaci z bajek oraz w zabawach: „Kaczuszki”; „Taniec z balonikami”.
Ze względu na obostrzenia i konieczność stosowania reżimu sanitarnego, bal odbył się bez udziału rodziców i osób trzecich w placówce.
Za organizację zabawy tanecznej odpowiedzialne były panie : Katzryna Fiszer – Kisiel , Marzena Jaguszewska. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym dzieciom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

• bal (18)
  • bal (38)
  • bal (39)
  • bal (40)

Kolejny bal karnawałowy już za rok.
Opracowały: M. Jaguszewska, K. Fiszer- Kisiel