„Radosny czas oczekiwania”

czas mŚwięta Bożego Narodzenia to czas, na który wszyscy czekają, czas radości i rodzinnych spotkań. Także dzieci z oddziałów przedszkolnych Publicznej Szkoły Podstawowej nr 10 z niecierpliwością wyczekiwały tych Świąt i już wiele dni wcześniej rozpoczęły przygotowania.

Przedszkolaki własnoręcznie wykonały łańcuch na choinkę i przygotowały ozdoby z papieru, które następnie na niej zawiesiły, upiekły i udekorowały pyszne pierniczki. Na oknach pojawiły się dekoracje związane z zimą. W świąteczny nastrój wprowadza dzieci wspólne śpiewanie kolęd, wykonywanie prac plastycznych i różnorodne zabawy związane ze zbliżającymi się świętami. Celem wszystkich działań było między innymi tworzenie i budzenie radosnego nastroju w oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia.

• czaso (1)
  • czaso (2)